Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №873

Статус заяви: відправлена.

Кравчука, 16

м. Луцьк


Незадовільне обслуговування системи каналізації будинку кравчука 16 є причиною постійних затоплень квартир 1 поверху кв. 38та 39 фекаліями, що витікають через унітази та ванни. Неоднаразові звернення в ЖЕК не вирішують проблеми, що існує вже роки. Жильці постійно терплять незручності та матеріальні збитки пов:язані з ремонтами, прибиранням та порчею речей. Виникають антисанітарні умови проживання. Останнє затоплення відбулося 31.10. 2017р.

Адреса:
Кравчука, 16
Заявник:
Булик Ірина Юріївна
Виконавець:
ТОВ “МЖК”

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×