Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №869

Статус заяви: відправлена.

Кравчука, 18

м. Луцьк


З фасаду будинку на першому поверсі сочиться вода, що видно на фото. На наші письмові звернення в МЖК та Департамент ЖКГ надійшли відповіді, що все перевірено, все в порядку. Прохання посприяти у вирішенні проблеми, адже можливі незворотні наслідки в руйнуванні фасаду будинку та будинку взагалом.

Адреса:
Кравчука, 18
Заявник:
ПІБ приховано громадянином
Виконавець:
ТОВ “МЖК”

Коментарі

  • U

    Мешканці

    18.10.2017 19:14:32

    Уточнення: вул. Кравчука, 18, бокова стіна 3-го під'їзду

  • U

    test

    26.10.2017 12:24:23

    test

Залишити коментар ×