Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №867

Статус заяви: відправлена.

Лесі Українки, 37

м. Луцьк


Доброго дня! У місті Луцьку по вулиці Лесі Українки, 37 знаходиться глибока яма біля каналізаційного люку, яка виникла через постійне підмивання асфальтного покриття грунтовими водами. В цю яму вже неодноразово провалювались автомобілі. Після випадків, що склалися цю яму трішки замастили зверху цементом чи бетоном, але ж проблема не зникла і ущільнення досі є, тільки його ніби невидно ззовні. Є можливість отримання серйозних травм жителями міста, так як глибина даної ями становить блищько 3-4 метрів, а верхній шар вже починає даватись тріщинами та провалюватись до дна . Просимо Вас вжити невідкладних заходів та кардинально ліквідувати вказану проблему, а не здійснювати ямковий ремонт ущільнення, так як незабаром можна очікувати негативних наслідків.

Адреса:
Лесі Українки, 37
Заявник:
Шлангоф Ангеліна Владиславівна

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×