Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №866

Статус заяви: відправлена.

проспект Відродження, 30

м. Луцьк


З 27.05.17р. не вивозиться сміття по Відродження,30 ( контейнери стоять по вул.Писаревського ). Стан фото на 9.00 29.05.17р.

Адреса:
проспект Відродження, 30
Заявник:
ПІБ приховано громадянином

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×