Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №863

Статус заяви: відправлена.

Молоді, 3-Б

м. Луцьк


Ми живемо в місті Луцьку у проблемному будинку, який знаходиться по пр. Молоді, 3-Б. В квартирі 69 живуть Чоловік - 66 років, його дочка - 37 років та онук, якому ще немає двох років. Живуть у жахливих умовах, які заключаються у постійному холоді та, як наслідок поганого опалення - плісняву у всій квартирі. Ми уже втомилися боротися власними силами. Звернення до ТОВ МЖК та на гарячу лінію Голови нічого не дали, ми продовжуємо жити в небезпечних для здоров'я умовах. Наша квартира знаходиться на 9-му поверсі, температура в кімнатах не піднімається вще 16 градусів і саме через низьку температуру ми вбачаємо появу грибка. На стелі та на стінах стоїть вода, це окрім грибка. Це неожливо жити в холоді і платити по рахункам за опалення, які в цьому місяці становлять 3000 грн. Допоможіть нам врішити цю проблему. І наша квартира така не одна. Нас таких цілий під'їзд. Долречі, в сусідньому під'їзді такої проблеми немає, у людей тепло і вони насолоджуються перебуванням у себе дома, а ми вимушені одягатися самі та одягати малолітню дитину дуже тепло, щоб не застудитися.Велике прохання, звернути увагу на нашу не проблему, а біду і вирішити її. Додала до своєї розповіді фото і вони реальні, а не з фільму жахів. З повагою, Лариса.

Адреса:
Молоді, 3-Б
Заявник:
ПІБ приховано громадянином

Коментарі

 • U

  Комунальний патруль

  14.02.2017 09:06:19

  Повідомлення про проблему, було оброблене спеціалістами нашого проекту. Лист-звернення з описом повідомленої проблеми було направлене до відповідних відповідальних органів. Результат звернення буде опубліковано на нашому сайті в коментарі до Вашої проблеми. У разі усунення даної проблеми просимо Вас повідомити редакцію газети “Комунальний патруль” за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 27 (кабінет 405); телефоном: (0332) 29-35-29, у коментарі до вашої проблеми, або на наш мейл: comunalnyj@patrol.lutsk.ua.

 • U

  Леся

  17.02.2017 15:32:54

  Сьогодні, 17.02.2017 року прийшла, так звана, комісія із двох сепціалістів - З ТОВ МЖК та Луцьктепло. Спеціаліст із ТОВ МЖК прийшов з пустими руками, він і не збирався здійснювати огляд і скаладати Акт огляду із зазначенням проблем. Натомість, знизав плечима і дивлячись на жахливий грибок і мокру стелю, сказав, викликайте будівельників, а я сантехнік і пішов. Спецаліст із Луцьктепло все ретельно оглянув, поміряв температуру батарей, температуру в кімнатах і написав свій висновок - НОРМ ТЕПЛА НЕМАЄ! Але питання в тому, чи буде щось здійснюватися, для того, щоб зробити так, щоб була норма. Так, питання із теплом в вартирі не вирішено, але є надія. Що робити із грибком по периметру всієї квартири, нам невідомо, бо спеціалісти ні Департаменту, до яких ми також зверталися, ні ТОВ МЖК не зявилися. І, взагалі, комісія має складаися із не менш, ніж трьох спецалістів, а прийшло лише двоє і лише по теплу. Питання про грибок у квартирі, який виник після затікання даху і намокання технічного поверху, залишається відкритим і представник ТОВ МЖК сказав, що робити вони НІЧОГО НЕ БУДУТЬ, БО НЕЗНАЮТЬ ПРИЧИНУ. Але хто тоді повинен знати? За що ми спалчуємо щомісяця за утримання будинку немалі суми? За те, щоб, так звані, спеціалісти ТОВ МЖК нічого не робили? Така ж ситуація і в квартирі № 70, яка знаходиться по сусідству. У них теж грибок і теє холодно і спеціалісти теж знизали плечима, як і у нашому випадку.

Залишити коментар ×