Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №862

Статус заяви: відправлена.

Соборності, 22

м. Луцьк


Дорога біля садочка № 10 не почищена,на проїжджій частині кучугури снігу,заїзд від вул. Воїнів -Інтернаціоналістів не чищений.Створена аварійна ситуація для батьків для дітей,які відвідують дитячий садок.Прохання посприяти вирішеню проблеми.

Адреса:
Соборності, 22
Заявник:
Остапчук Наталія Олександрівна
Виконавець:
ТОВ “МЖК”

Коментарі

  • U

    Комунальний патруль

    14.02.2017 09:06:39

    Повідомлення про проблему, було оброблене спеціалістами нашого проекту. Лист-звернення з описом повідомленої проблеми було направлене до відповідних відповідальних органів. Результат звернення буде опубліковано на нашому сайті в коментарі до Вашої проблеми. У разі усунення даної проблеми просимо Вас повідомити редакцію газети “Комунальний патруль” за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 27 (кабінет 405); телефоном: (0332) 29-35-29, у коментарі до вашої проблеми, або на наш мейл: comunalnyj@patrol.lutsk.ua.

Залишити коментар ×