Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №861

Статус заяви: відправлена.

Кравчука, 37

м. Луцьк


На Кравчука 34(заїзд від Сільпо,заїзд від Соборності. район 26 школи) не почищені дороги і тратуари. Грейдери чистять тільки центральні дороги.Люди не можуть ходити по тратуарах, ходять по проїжджій частині,яка теж завалена снігом.Машини не можуть проїхати,дуже велика аварійна ситуація-машини заносить.Прохання посприяти для очищення дороги.Також прошу звернути увагу на дорогу по Кравчука(від "Сільпо" до Варшавського ринку-"Там-Там")-та сама ситуація дорога не чищена,тому всі автомобілі їдуть через наш двір,чим створюють ще більш аварійну ситуацію.

Адреса:
Кравчука, 37
Заявник:
Остапчук Наталія Олександрівна

Коментарі

  • U

    Комунальний патруль

    14.02.2017 09:06:51

    Повідомлення про проблему, було оброблене спеціалістами нашого проекту. Лист-звернення з описом повідомленої проблеми було направлене до відповідних відповідальних органів. Результат звернення буде опубліковано на нашому сайті в коментарі до Вашої проблеми. У разі усунення даної проблеми просимо Вас повідомити редакцію газети “Комунальний патруль” за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 27 (кабінет 405); телефоном: (0332) 29-35-29, у коментарі до вашої проблеми, або на наш мейл: comunalnyj@patrol.lutsk.ua.

Залишити коментар ×