Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №857

Статус заяви: вирішена.

8-го Березня, 33

м. Луцьк


Напроти підїздів №1,2, декілька тижнів непрацює вуличний ліхтар. На площадці перед підїздами темрява, що створює небезпеку. Ймовірно перегоріла лампа. Прошу відповідні служби вирішити зазначену проблему.

Адреса:
8-го Березня, 33
Заявник:
ПІБ приховано громадянином
Виконавець:
Житлово-комунальне підприємство № 3

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×