Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №856

Статус заяви: відправлена.

Конякіна, 4

м. Луцьк


Після ремонту тротуару працівники , які робили ремонт на зупинці громадського транспорту поблизу протезного цеху Конякіна 4. не повернули на місце лавочку. Після звернень лавочку повернули, однак могли б встановити метрів на 6 ближче до тротуару чи дороги. Троллейбус чи маршрутку з лавочки видно тільки коли вони зупиняться на самій зупинці, Інваліди та громадяни похилого віку не встигають добігти. Також просимо встановити навіс. Відповідь :Наталія ДіброваДепартамент житлово-комунального господарства Інформуємо, що облаштувати зупинку громадського транспорту з встановленням критого навісу на вулиці Конякіна,4, немає технічної можливості. Лавка встановлена для сидіння на відстані від проїзної частини дороги 6м тому, що вздовж дороги проходить високовольтний кабель і тепломережі.. Дуже схоже на примітивну відписку, раніше лавка стояла на чотири метри ближче до дороги, і на сусідній зупинці "Адреналін" де теж "вздовж дороги проходить високовольтний кабель і тепломережі".лавочка під навісом і біля дороги. А для інвалідів чомусь немає "технічної можливості". Місто настільки бідне, що поставити навіс для спеціалістів ЖКГ - це як космодром спроектувати і збудувати?

Адреса:
Конякіна, 4
Заявник:
Греков Віталій Степанович

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×