Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №853

Статус заяви: відправлена.

Георгія Гонгадзе (Лазо), 48

м. Луцьк


За 4 роки проживання на вул. Г. Гонгадзе жодного разу не прибиралась проїзджа частина і тротуар, при звернені в ЖЕК було пояснення що якась фірма виграла тендер і має цим займатись. В зимовий період чим далі живеш від вул. К. Савури тим ваще вибратись в місто, особливо якщо йдеш з возиком чи дитиною.

Адреса:
Георгія Гонгадзе (Лазо), 48
Заявник:
Свідрак Олена Василівна

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×