Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №850

Статус заяви: відправлена.

Молоді, 3Б

м. Луцьк


У ванній кімнаті не гріе батарея.У МЖК звертались уже 3 рази.Почали звертатись з 11 жовтня а зараз уже 18 жовтня і результату нема .Диспечер МЖК заявки записуе а ніхто нічого не робить.У МЖК дістало уже звертатись як і дістала сама та організація.Як ВИ їх не заставите щось робити то ніхто їм більше не указ.Надіюсь допоможете.

Адреса:
Молоді, 3Б
Заявник:
ПІБ приховано громадянином
Виконавець:
ТОВ “МЖК”

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×