Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №845

Статус заяви: отримана відповідь.

Конякіна, 4

м. Луцьк


Під час ремонту тротуарів була демонтована лавочка на зупинці громадського транспорту поблизу протезного цеху Конякіна 4. Відвідувачі цеху інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, яким дуже незручно стоячи , іноді під дощем чекати громадський транспорт. Прошу як найшвидше облаштувати зупинку.

Адреса:
Конякіна, 4
Заявник:
Греков Віталій Степанович

Коментарі

  • U

    Colonel

    18.09.2016 12:19:43

    Дійсно. ремонт тротуару закінчили посеред літа, а повернути на місце лавку не вистачає часу, бажання, чи може вона у когось з чиновників уже в садочку...

Залишити коментар ×