Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №843

Статус заяви: вирішена.

Лесі Українки, 38

м. Луцьк


Вже на протязі 3-х місяців у дворі лежить купа сміття, яке залишилось після того як розібрали гараж. Дуже просимо вас допопогти вирішити даної проблеми.

Адреса:
Лесі Українки, 38
Заявник:
ПІБ приховано громадянином
Виконавець:
Житлово-комунальне підприємство № 3

Коментарі

  • U

    Комунальний патруль

    02.09.2016 11:01:37

    Повідомлення про проблему, було оброблене спеціалістами нашого проекту. Лист-звернення з описом повідомленої проблеми було направлене до відповідних відповідальних органів. Результат звернення буде опубліковано на нашому сайті в коментарі до Вашої проблеми. У разі усунення даної проблеми просимо Вас повідомити редакцію газети “Комунальний патруль” за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 27 (кабінет 405); телефоном: (0332) 29-35-29, у коментарі до вашої проблеми, або на наш мейл: comunalnyj@patrol.lutsk.ua.

Залишити коментар ×