Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №826

Статус заяви: вирішена.

Глушець, 27

м. Луцьк


Фасад будинку знаходиться в незадовільному стані - зі стін відпадає облицювальна плитка, яка падає на тротуар де ходять люди і бігають діти. Просимо допомоги!!!

Адреса:
Глушець, 27
Заявник:
ПІБ приховано громадянином
Виконавець:
Житлово-комунальне підприємство № 3

Коментарі

  • U

    Комунальний патруль

    23.06.2016 16:43:24

    До ДЖКГ у м. Луцьку направлено звернення, на що було отримано відповідь, що на даному будинку облицювальної плитки нема. Просимо правильно вказати адресу будинку (на дзвінки по заявленому номеру телефону ніхто не відповідає).

Залишити коментар ×