Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №823

Статус заяви: відправлена.

Карпека-Карого, 3

м. Луцьк


У місці збору сміття ( Ділянка від дороги до ПВКФ "Укрбізнес") наявний тільки один контейнер, його швидка заповнюваність призводить до того, що сміття розлітається по всій дорозі, постійно скупчуються бездомні собаки, роздираючи його і сміття розноситься по 50 метрів в обидві сторони від сміттєвого контейнера. Ситуація повторюється майже кожного тижня, постійні звернення до комунальних служб, тимчасово, тільки перед Пасхальними святами вирішують питання, і то методом прибирання. На мою думку встановлення додаткового контейнера і вчасне вивезення сміття зможе вирішити дане питання.

Адреса:
Карпека-Карого, 3
Заявник:
ПІБ приховано громадянином

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×