Останій раз ви авторизувались через "%social%"
 Вверх

Проблема №810

Статус заяви: відправлена.

Соборності, 20а

м. Луцьк


На протязі останніх років у підвалі будинку 20 а по проспекту Соборності постійно здійснюються витоки каналізаційних стоків оминаючи труби через їх несправність (неправильний монтаж). Ці "води" накопичуються у приміщенні підвалу, утворюючи його забруднення. В зв'язку з чим у першому під'їзді будинку виходить нестерпний запах фекалій, чим порушується санітарні норми проживання мешканців даного під'їзду та відбувається підмивання стін будинку. При зверненні до ЖЕКу проводиться лише чищення, але корінь проблеми не усувається.

Адреса:
Соборності, 20а
Заявник:
Шестерина Сергій Вадимович
Виконавець:
ЖЕК №8 ЖБК

Коментарі

    коментарів немає

Залишити коментар ×